Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Záložní zdroj - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Záložní zdroj:

_Jiné Záložní zdroj

Powerbanka nikdy nenabije telefon do plna z ničeho nic přestane nabíjet a zhasnou se i diody (zák. tuto powerbanku reklamuje již po druhé 1762928) Zákazník požaduje výměnu za jiný typ powerbanky.
Popis opravy: Reklamace není uznána. Záložní zdroj funguje normálně. Proveden test s telefonem Lg G3- kapacita baterie 3000mAh. Test nabíjení: z 6% NABITO NA 100% za 130 minut z 33% NABITO NA 100% za 100 minut. Použito s přiloženým USB kabelem. Problém nemůže být způsoben Powerbankou. V rámci dobrých obchodních vztahů je možné provést výměnu za jiné zboží, ovšem není zaručeno, že jiný Powerbank bude se zákazníkovými telefony fungovat v pořádku.

_Jiné Záložní zdroj

Nabíjí jen první sekundu(95% pripadu), pripadne se vypne do pul hodiny(5% pripadu) Vyzkouseno na telefonech Xiaomi Redmi 4 a Xperia Z5
Popis opravy: provedena výměna záložního zdroje

_Jiné Záložní zdroj

baterii o kapacitě 2000mAh nabije zhruba jen 4krát
Popis opravy: Provedena výměna za nový zdroj.

_Jiné Záložní zdroj

zdroj nenabije telefon do plna, nízká kapacita
Popis opravy: Zákazníkovi vzniká nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

_Jiné Záložní zdroj

zdroj má nízkou kapacitu, nejde ani jednou nabít telefon do plna.
Popis opravy: Zákazníkovi vzniká nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

_Jiné Záložní zdroj

powerbank se při nabíjení nikdy nedobije, neustále blikají kontrolky i mnoho hodin v kuse. po zapojení do telefonu indikuje že nabíjí, ale po pár vteřinách skončí a nenabije se. zkoušeno na více MT
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné Záložní zdroj

záložní zdroj po připojení k nabíječce problikne a poté problikává pouze první dioda.
Popis opravy: bylo nutné zakoupit pouze nabíječku. test zdroje OK

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Záložní zdroj v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Záložní zdroj do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Záložní zdroj

U mobilních telefonů _Jiné Záložní zdroj provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Záložní zdroj, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Záložní zdroj patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Záložní zdroj pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Záložní zdroj po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Záložní zdroj

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Záložní zdroj také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Záložní zdroj nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Záložní zdroj zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info