Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Visionbook Umax 7QA - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Oziveni baterie 200,- Kč
Výměna Konektoru 600,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Visionbook Umax 7QA:

_Jiné Visionbook Umax 7QA

Chybí spouštěcí tlačítko, tablet nejde zapnout.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce. Výměna tlačítka, oživení baterie nepomohlo, nelze zapnout.

_Jiné Visionbook Umax 7QA

Visonbook - dopsat IMEI/Sériové číslo. Zapadané tlačítko on/off.
Popis opravy: Výměna tlačítka zapínání.

_Jiné Visionbook Umax 7QA

vylomený konektor
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

_Jiné Visionbook Umax 7QA

Tablet nenabijí a nelze nyní ani zapnout.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru. Nabíječka je vadná, tablet nabíječku indikuje, ale nenabíjí. Tablet nabit naší nabíječkou.

_Jiné Visionbook Umax 7QA

Nejde zapnout.
Popis opravy: Diagnostika, oziveni baterie - tablet funguje na nabijecce, po plnem nabiti sem-tam i bez ni. Vadna je baterie, ale bohuzel na UMAX VisionBooky se nahradni dily nedaji sehnat.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Visionbook Umax 7QA v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Visionbook Umax 7QA do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Visionbook Umax 7QA

U mobilních telefonů _Jiné Visionbook Umax 7QA provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Visionbook Umax 7QA, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Visionbook Umax 7QA patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Visionbook Umax 7QA pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Visionbook Umax 7QA po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Visionbook Umax 7QA

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Visionbook Umax 7QA také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Visionbook Umax 7QA nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Visionbook Umax 7QA zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info