Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Vertu Signature s - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna sluchátka 1700,- Kč
doplatek 1500,- Kč
Výměna systémového konektoru. 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Vertu Signature s:

_Jiné Vertu Signature s

nenabijí
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

_Jiné Vertu Signature s

Vzhledem k ceně telefonu zákazník souhlasí že nenesem odpovědnost za případně vzniklé škody vzniklé při opravě (telefon byl v jiném servise a tam poškodili nabíjecí konektor zákazník prosí o opravu)
Popis opravy: výměna konektoru, přemostění utržené plošky z desky, oprava konektoru LCD displeje. Vzhledem k vytrženým ploškám microusb konektoru z desky nyní microusb drží pouze na lepidle - je tedy velmi křehký

_Jiné Vertu Signature s

Špatné sluchátko Zákazník byl obeznámen že neneseme zodpovědnost za případné poškození telefonu
Popis opravy: výměna sluchátka

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Vertu Signature s v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Vertu Signature s do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Vertu Signature s

U mobilních telefonů _Jiné Vertu Signature s provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Vertu Signature s, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Vertu Signature s patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Vertu Signature s pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Vertu Signature s po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Vertu Signature s

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Vertu Signature s také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Vertu Signature s nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Vertu Signature s zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info