Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Vertu - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Vertu:

_Jiné Vertu

Špatné zapínací tlačítko
Popis opravy: Diagnostika - telefon nejde zapnout ani po výměně mikrospínače, pouze se zasekne na logu. Nezvládneme opravit.

_Jiné Vertu

Nejde zapnout
Popis opravy: špatná cena (2000kč) + není podepsaný souhlas s tím že neružíme za žádné chyby způsobené na telefonu. U takto drahého telefonu bez tohoto nemůžeme přijmout na opravu.

_Jiné Vertu

upadeny micro usb,prvne diagnostika
Popis opravy: připájení konektoru

_Jiné Vertu

Vyčistit od prachu.
Popis opravy: cisteni od prachu (podruhe jiz nejde otevrit, bez zaruky)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Vertu v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Vertu do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Vertu

U mobilních telefonů _Jiné Vertu provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Vertu, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Vertu patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Vertu pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Vertu po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Vertu

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Vertu také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Vertu nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Vertu zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info