Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné USB magnetický kabel Z1 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné USB magnetický kabel Z1:

_Jiné USB magnetický kabel Z1

Od začátku nefunguje, dříve se na reklamaci zákazník nedostal.
Popis opravy: Provedena výměna kabelu, doporučujeme otestovat přímo na prodejně.

_Jiné USB magnetický kabel Z1

Nabíjení s magnetickým kabelem je podle zákazníka pomalejší, než s normálním kabelem. Ani po 8 hodinách nabíjení není telefon plně nabit.
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné USB magnetický kabel Z1

kabel je poškozený koncovka magnetu nedrží v plastu, přijato 22.6.2016
Popis opravy: provedena výměna kabelu

_Jiné USB magnetický kabel Z1

USB kabel nefunkční, posláno ochranné sklo na Z3 místo Z3 Compact. Zákazník žádá vrácení peněz na účet (2916585001/5500), včetně poštovného 44Kč
Popis opravy: vystaven opravný daňový doklad 21601678. pro úhradu poštovného je třeba zaslat na email eshop@mobilmax.cz kopii podacího lístku

_Jiné USB magnetický kabel Z1

při nabíjení zresetuje telefon, zahřívá se baterie. Zákazník žádá výměnu za nový
Popis opravy: provedena výměna kabelu

_Jiné USB magnetický kabel Z1

Kabel nedobíjí
Popis opravy: výměna za nový kus

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné USB magnetický kabel Z1 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné USB magnetický kabel Z1 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné USB magnetický kabel Z1

U mobilních telefonů _Jiné USB magnetický kabel Z1 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné USB magnetický kabel Z1, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné USB magnetický kabel Z1 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné USB magnetický kabel Z1 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné USB magnetický kabel Z1 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné USB magnetický kabel Z1

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné USB magnetický kabel Z1 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné USB magnetický kabel Z1 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné USB magnetický kabel Z1 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info