Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Tvrzené sklo huawei nova - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Tvrzené sklo huawei nova:

_Jiné Tvrzené sklo huawei nova

tvrzené sklo je u levého rohu naprasklé . Zákazník by chtěl full face nebo jiné co by krylo více displej.
Popis opravy: Zaoblené sklo pro daný model není k sehnání u žádného z našich dodavatelů. V sáčku je přiloženo sklo " Tactical v bílé barvě. Zkuste přiložit bez lepení k zákazníkovu telefonu. Pokud ani o něj nebude mít zákazník zájem, ponechejte obě skla na prodejně a zákazníkovi vystavíme opravný daňový doklad

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova

U mobilních telefonů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Tvrzené sklo huawei nova patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Tvrzené sklo huawei nova po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Tvrzené sklo huawei nova

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Tvrzené sklo huawei nova také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Tvrzené sklo huawei nova zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info