Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Selfie tyč - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Selfie tyč:

_Jiné Selfie tyč

Vrácení peněz - Odstupují od kupní smlouvy
Popis opravy: Vystaven ODD 12005771

_Jiné Selfie tyč

Zákazník reklamuje Selfie tyč, která po připojení dělá samovolně snímky v nečekaných intervalech.
Popis opravy: reklamace uznána, zákazníkovi byl vystaven opravný daňový doklad č. 11707951. Peníze budou vráceny do 14 dnů na účet.

_Jiné Selfie tyč

tyč za rok používaní vykazuje opotřebení materiálu z horního držáku, u matky
Popis opravy: Zákazníkovi bude provedena výměna selfie tyče.

_Jiné Selfie tyč

po vložení baterie nesvítí a nereaguje ovládání.
Popis opravy: Proveden test s MT Huawei P9, provedena výměna baterie, v ovládání byl mírně zapadlý kontakt na baterii. Při odeslání ponechána baterie v ovladači. odesláno 4.111.2016 na výdejní místo zásilkovny.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Selfie tyč v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Selfie tyč do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Selfie tyč

U mobilních telefonů _Jiné Selfie tyč provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Selfie tyč, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Selfie tyč patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Selfie tyč pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Selfie tyč po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Selfie tyč

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Selfie tyč také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Selfie tyč nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Selfie tyč zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info