Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné RugGear RG740 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
výměna sluchátka 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné RugGear RG740:

_Jiné RugGear RG740

Stejná závada jako před opravou. Ve sluchátku není nic slyšet. Předtím to dělalo postupně, teď z ničeho nic přestalo jet.
Popis opravy: Uvedená závada se projevila, upravení kontaktů sluchátka.

_Jiné RugGear RG740

Sluchátko jde velmi potichu. Nepomohlo ani mechanické vyčištění.
Popis opravy: Výměna sluchátka.

_Jiné RugGear RG740

Nejde zapnout, zákazník žádá buď o opravu a pokud nebude možná, zda lze vytvořit zálohu dat.
Popis opravy: Diagnostika - v telefonu nalezena oxidace po zasahu kapalinou v oblasti zapojeni baterie na zakladni desku. Ani po vycisteni a prepajeni telefon nenabiji a vubec nereaguje.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné RugGear RG740 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné RugGear RG740 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné RugGear RG740

U mobilních telefonů _Jiné RugGear RG740 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné RugGear RG740, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné RugGear RG740 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné RugGear RG740 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné RugGear RG740 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné RugGear RG740

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné RugGear RG740 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné RugGear RG740 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné RugGear RG740 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info