Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi:

_Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

Zazník po převzetí zásilky zjistil, že je pouzdro křivě nalepené. Žádá o odstoupení od kupní smlouvy do 14ti dnů. Vrátit na č. účtu: 261102486/0300
Popis opravy: zákazníkovi byl vystaven opravný doklad č. 11702218. peníze budou vráceny do 14 dnů na účet.

_Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

Pouzdro údajně nesedí na Galaxy A510, prosím o vyzkoušení, případně výměnu za správné.
Popis opravy: pozdro podle všeho je na A510 - nemáme jak vyzkoušet ale souhlasí i s jinými typy pouzder na prodejně - dle typu modelu

_Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

zákazník žádá o vrácení peněz na účet (670100-2207806721/6210)
Popis opravy: vystaven opravný doklad 21601677

_Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

Posoudit nárok na vrácení peněz.
Popis opravy: Vrácení peněz - na žádost zákazníka

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

U mobilních telefonů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Pouzdro Flip S-view Flexi zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info