Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné paměťová karta 16 GB - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

obnova smazaných dat 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné paměťová karta 16 GB:

_Jiné paměťová karta 16 GB

Paměťová karta nenačítá v telefonu, počítač nabízí pouze zformátování O ceně informovat
Popis opravy: obnova smazaných fotek na flash disk. karta ponechána na servise na obnovu hudby, kterou dohrajeme na flash disk později. Zaplaceno

_Jiné paměťová karta 16 GB

zák. si před chvílí z paměťové karty smazala všechny data a prosí jestli by šli zase vytáhnout všechny (popř. donese flešku)
Popis opravy: záloha smazaných dat na DVD

_Jiné paměťová karta 16 GB

v telefonu se PK cca po půl hodině odpojovala, nyní nejde vůbec načíst
Popis opravy: výměna za novou

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné paměťová karta 16 GB v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné paměťová karta 16 GB do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné paměťová karta 16 GB

U mobilních telefonů _Jiné paměťová karta 16 GB provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné paměťová karta 16 GB, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné paměťová karta 16 GB patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné paměťová karta 16 GB pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné paměťová karta 16 GB po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné paměťová karta 16 GB

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné paměťová karta 16 GB také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné paměťová karta 16 GB nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné paměťová karta 16 GB zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info