Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Neken N6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna čtečky SIM 800,- Kč
výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Neken N6:

_Jiné Neken N6

špatný držák sim
Popis opravy: výměna čtečky SIM

_Jiné Neken N6

telefon neken N6 - rozbitý konektor na nabíjení, zda lze vyměnit ? a zda jde vyměnit přední strana telefonu
Popis opravy: výměna konektour 500kč, displej by se musel objednat ze zahraniří (měsíc než dojde), cena 4500kč popř. 4700kč s konektorem

_Jiné Neken N6

PO PADU NEJDE PODSVICENI DISPLAE
Popis opravy: bohuzel tuto zavadu u tohoto modelu neodstranime

_Jiné Neken N6

nefunguje dotykový displej
Popis opravy: bohuzel nesezeneme nahradni dily

_Jiné Neken N6

TElefon ma poskozený kon. nabíjení.
Popis opravy: výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Neken N6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Neken N6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Neken N6

U mobilních telefonů _Jiné Neken N6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Neken N6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Neken N6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Neken N6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Neken N6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Neken N6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Neken N6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Neken N6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Neken N6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info