Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Mp3 player - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 0,- Kč
Výměna tlačítka 0,- Kč
Čištění a propájení telefonu 0,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Mp3 player:

_Jiné Mp3 player

mp3 nejde zapnout, údajně mají být někde odletované drátky
Popis opravy: nelze opravit, nejsou dokumenty ani soucastky

_Jiné Mp3 player

utržený joystik, pozor rozšroubováno!
Popis opravy: vymena joysticku (pozor nefunkcni tlacitko REC)

_Jiné Mp3 player

nefunguje pojezdové tlačítko na zapnutí, minule se asi zapomělo nasadit
Popis opravy: pripajeni tlacitka

_Jiné Mp3 player

u mp3 chybí šroubek, po připojení na HF se zvuk občas nepřenáší do sluchátek, přidělat šnurku za 69, připájet drátek k usb kabelu
Popis opravy: pripajeni konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Mp3 player v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Mp3 player do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Mp3 player

U mobilních telefonů _Jiné Mp3 player provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Mp3 player, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Mp3 player patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Mp3 player pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Mp3 player po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Mp3 player

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Mp3 player také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Mp3 player nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Mp3 player zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info