Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Lenovo - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

0,- Kč
Výměna LCD displeje 1500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Lenovo:

_Jiné Lenovo

poškozené sklo displaye po pádu telefonu. Lenovo p780 white
Popis opravy: nelze seht díl

_Jiné Lenovo

Pokusit se dostat do telefonu česko-anglickou verzi. Pokud nebude, tak anglickou, ale hlavně ať je google play.Ani by nezáleželo na verzi SW.
Popis opravy: vraceno v puvodnim stavu, google play se po spusteni vypne..

_Jiné Lenovo

telefon má prasklý LCD display
Popis opravy: Výměna LCD displeje

_Jiné Lenovo

Dobrý den, mám LENOVO voděodolný a někdo mi spadl na kabelku ve které jsem telefon měla a když jsem telefon chtěla zapnout tak se display rozsvítí ale je takovej flekatej, tmavý šmouhy občas barevný.
Popis opravy: nutno znát přesný typ telefonu

_Jiné Lenovo

Zablokovaný při pokusu o nahrání CZ firmware. Nejde zapnout, ale komunikuje přes USB s např. SPFlash Tool.
Popis opravy: neumíme

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Lenovo v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Lenovo do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Lenovo

U mobilních telefonů _Jiné Lenovo provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Lenovo, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Lenovo patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Lenovo pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Lenovo po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Lenovo

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Lenovo také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Lenovo nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Lenovo zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info