Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD Lenovo P1m - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD Lenovo P1m:

_Jiné LCD Lenovo P1m

Zákazník reklamuje díl, který po namontování fungoval 3 dny. Následně se celý zbarvil do tmavě modra. Display byl lepen lepidlem T-8000
Popis opravy: Neyvřízení reklamace v zákonné lhůtě. Zákazníkovi bude vrácena kupní částka. Čeká se na zaslání čísla účtu. Vystaven ODD 11804532.

_Jiné LCD Lenovo P1m

Zákazník odstupuje od kupní smlouvy a žádá vrácení peněz.
Popis opravy: Opravný doklad je možné vystavit pouze na LCD modul iPhone 6, který je v pořádku. Co se týče druhého displeje je po okrajích zadní fólie vteřinové lepidlo a při mírném odlepení jsou pod fólií otisky prstů, tudíž musela být fólie odlepena. Na všechny díly je lepen štítek s upozorněním 'Vyzkoušet před montáží a odlepením ochranných fólií.'. Bohužel díl v takovém stavu přijmout zpět nemůžeme, jelikož je poškozen vteřinovým lepidlem.

_Jiné LCD Lenovo P1m

přestal fungovat dotyk
Popis opravy: reklamace je uznána, provedena výměna LCD

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo P1m v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD Lenovo P1m do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo P1m

U mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo P1m provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD Lenovo P1m, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD Lenovo P1m patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD Lenovo P1m pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD Lenovo P1m po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD Lenovo P1m

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD Lenovo P1m také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD Lenovo P1m nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD Lenovo P1m zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info