Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD Lenovo K5 Note - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD Lenovo K5 Note:

_Jiné LCD Lenovo K5 Note

Zákazník reklamuje díl, který sám od sebe náhodně po celé ploše aktivuje dotyk. Nejlépe to jde vidět v nastavení - možnosti pro vývojáře a tam zvolíte - zobrazit spojení a umístění ukazovátka. Pak stačí chvíli počkat a závada se projeví.
Popis opravy: provedena výměna

_Jiné LCD Lenovo K5 Note

Zákazník požaduje vrácení peněz z důvodu, který uvádí a to, že objednané zboží neodpovídá dodannému.
Popis opravy: Objednané zboží odpovídá tomu, které je uvedeno v objednávce. LCD modul došel špinavý, upatlaný, se strženou foliíí a vyřízlou folií v přední části u home buttonu. Reklamace je zamítmuta, nelze vrátit použité zboží.

_Jiné LCD Lenovo K5 Note

Disp. po připojení k telefonu nefunguje (Zák. si objednal a vyzvedl nový při uznání prosí vrátit peníze)
Popis opravy: reklamace je uznána, zákazníkovi byl vystaven opravný daňový doklad 21703572.

_Jiné LCD Lenovo K5 Note

Nefunkční LCD na displeji běhaly barevné pruhy , přijato 28.8.2017
Popis opravy: Reklamace je uznána. Provedena výměna LCD

_Jiné LCD Lenovo K5 Note

vzkaz od zákazníka
Popis opravy: provedena výměna LCD modulu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo K5 Note v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD Lenovo K5 Note do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo K5 Note

U mobilních telefonů _Jiné LCD Lenovo K5 Note provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD Lenovo K5 Note, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD Lenovo K5 Note patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD Lenovo K5 Note pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD Lenovo K5 Note po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD Lenovo K5 Note

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD Lenovo K5 Note také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD Lenovo K5 Note nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD Lenovo K5 Note zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info