Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD Huawei P9 Lite - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD Huawei P9 Lite:

_Jiné LCD Huawei P9 Lite

Zákazník reklamuje díl, který je ohnutý. Žádá vrácení peněz, jelikož objednával 28.2.2018 nový díl 373064.
Popis opravy: Vystaven dobropis

_Jiné LCD Huawei P9 Lite

Po vložení a připojení nového displeje telefon nereagoval na dotykovou obrazovku a zobrazovaly se bílošedé pruhy. Při zpětném vyjmutí si zákazník všimnul poškozeného dolního flex kabelu. K poškození zřejmě došlo při zapojování, kdy bylo nutno oba flexy-kabely od sebe oddělit vlivem částečného spojení-slepení. Ve slepeném stavu již dodány. Zákazník žádá o vyrozumění výsledku reklamace. Uznává že k poškození došlo zřejmě při montáži avšak v důsledku slepení těchto flexkabelů. Poškozený displej nezasílat zpět.
Popis opravy: Reklamace je zamítnuta z důvodu mechanického poškození kabelu. Poškození vzniklo nesprávnou montáží dílu. Stopy lepidla, jak uvádí zákazník nebyly nikde nalezeny. Doporučujeme nechat provést odbornou montáž servisem. Zákazník nechce díl zaslat zpět, provedena ekologická likvidace.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD Huawei P9 Lite v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD Huawei P9 Lite do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD Huawei P9 Lite

U mobilních telefonů _Jiné LCD Huawei P9 Lite provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD Huawei P9 Lite, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD Huawei P9 Lite patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD Huawei P9 Lite pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD Huawei P9 Lite po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD Huawei P9 Lite

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD Huawei P9 Lite také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD Huawei P9 Lite nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD Huawei P9 Lite zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info