Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018:

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, u kterého je v levé části displeje flek.
Popis opravy: Z důvodu nedostatku nových náhradních dílů bude provedeno vrácení kupní částky. Čekáme na zaslání čísla účtu.

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, u kterého nefunguje připojení tlačítka home button touch ID. Po připojení zpět ke starému displeji touch ID funguje.
Popis opravy: reklamace uznána, provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, který často nereaguje na dotyk, nejvíce na spodní polovině. Po kliknutí na určitou aplikaci se otevře úplně jiná.
Popis opravy: Provedena výměna za nový díl

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, který je nefunkční
Popis opravy: Reklamace zamítnuta, jelikož díl nepochází z naší distribuce.

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, u kterého se rozlepuje konektor a po připojení má po levé straně černé kruhy a samovolně se spíná dotyk.
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákaznice chybně objednala díla žádá o výměnu za iPhone 6.
Popis opravy: Reklamace neuznána. V horní části u sluchátka je na dílu vyrytá tečka od šroubku. Na přání zákazníka doposlány díly na iPhone 5S bílý, iPhone 6 bílý a Huawei GX8 zlatý.

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, který se po připojení ani nerozsvítí
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákaznice žádá o výměnu za LCD display iPhone 6 z důvodu chybného objednání.
Popis opravy: Požadavek na výměnu musíme zamítnout, jelikož u dílu je viditelné, že se zákazník pokoušel díl montovat. V horní části jsou na dílu zbytky lepidla, poškozená pečeť dodavatele a na proximity senzoru je rýha. Také je viditelné, že zadní ochranná fólie byla přelepována. Bohužel díl v takovém stavu nemůžeme přijmout. Nemůžeme jej totiž prodat jako nový a dodavatel nám reklamaci neuzná. V příloze přikládám fotografii poškozeného dílu.

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje LCD display, který si po připojení dělá co chce. Otevírají se aplikace, samy se píšou zprávy, odemyká se. Telefon se nedá používat. Po připojení originálního dílu, vše funguje jak má.
Popis opravy: provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje díl, který po vyzkoušení a montáži fungoval bez problémů. Přibližně den poté zákazník zjistil, že display nereaguje na dotek.
Popis opravy: provedeny výměna LCD. Bude odesláno přes Zásilkovnu zpět zákazníkovi.

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Zákazník reklamuje LCD display, u kterého je zlomený flex kabel, údajně vinou chybného zabalení. při kterém se zlomil.
Popis opravy: vystaven dobropis

_Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Tablet nenabijí
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Huawei Y6 Prime 2018 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info