Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Apple iPhone 8 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone 8:

_Jiné LCD display Apple iPhone 8

Zákazník reklamuje díl, který má po připojení svislou čáru uprostřed displeje. Nejvíce patrné je to při bootování telefonu.
Popis opravy: Reklamace je uznána. Vystaven ODD č. 11805200.

_Jiné LCD display Apple iPhone 8

Díl je podle zákazníka nefunkční, LCD svítí, ale je nefunkční dotyk. Zákazník žádá vrácení peněz.
Popis opravy: Reklamace je uznána, zákazníkovi bude vystaven opravný doklad, čeká se na zaslání čísla účtu.

_Jiné LCD display Apple iPhone 8

LCD panel špatně reaguje na dotek, dělá si co chce, chyba se projevuje nahodile, závada se projevila přímo na prodejně při přijetí.
Popis opravy: reklamace je uznána, zákazníkovi vzniká nárok na vrácení kupní částky. provést storno prodejky 808/50 (pouze LCD)

_Jiné LCD display Apple iPhone 8

Zák. požaduje odstoupení od kupní smlouvy a vrácení peněz na účet.
Popis opravy: zákaznici byl vystaven opravný daňový doklad.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone 8

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone 8, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone 8 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Apple iPhone 8 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone 8

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Apple iPhone 8 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone 8 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info