Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Kopie Samsung G900 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna čtečky SIM 1000,- Kč
výměna reproduktoru 500,- Kč
Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Kopie Samsung G900:

_Jiné Kopie Samsung G900

Vadné lůčko sim
Popis opravy: výměna čtečky SIM. nejedná se o samsung ale čínskou kopii.

_Jiné Kopie Samsung G900

Zák. chce stáhnout aplikace do telefonu které se jen zobrazí v telefonu ale po kliknutí uvede hlášku (aplikace přestala pracovat) I když se podaří odinstalovat stačí restart telefonu a vše je nazpět. Dále dochází k samovolnému vypnutí či restartu. Někdy běží hodinu, jindy celý den pokud je v klidu jakmile zák. chce něco udělat je konec(nedostupný) . Při pokusu o tovární nastavení se zasekne u toho že není nastavený příkaz a a bez vydělání baterky nejede. Zák. se ptá zda by šel opravit.
Popis opravy: Telefon nelze opravit z důvodu nedostupnosti software pro daný typ telefonu.

_Jiné Kopie Samsung G900

Telefon nenabíjí
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Kopie Samsung G900

Nenabíjí se + zákazník žádá o zalepení vrchní hrany z důvodu prašnosti. Také zákazník žádá o posouzení zda popis stavu v reklamačním protokolu odpovídá skutečnému stavu telefonu. Zákazník informován o ztrátě záruky telefonu.
Popis opravy: Výměna konektoru.Zákazník žádá o zalepení vrchní hrany z důvodu prašnosti - všechny hrany telefonu jsou v pořádku.

_Jiné Kopie Samsung G900

Poškozená čtečka sim.
Popis opravy: výměna čtečky SIM

_Jiné Kopie Samsung G900

telefon nelze dobíjet
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Kopie Samsung G900

nenabiji
Popis opravy: Telefon funkční. Zničená baterie. Na zadost zakaznika zasilame novou baterii.

_Jiné Kopie Samsung G900

zniceny nabijeci konektor
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Kopie Samsung G900

jedná se o plagiát, telefon nenabíjí, při příjmu nebylo možné zjistit, zda se jedná o stejný díl jako v originál přístroji, poskytnout menší slevu ( chybně uvedená kapacita při objedávce baterie (303074)
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Kopie Samsung G900

nefunguje mikrofon
Popis opravy: výměna posluchového repra, připevnění flexu mikrofonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung G900 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Kopie Samsung G900 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung G900

U mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung G900 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Kopie Samsung G900, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Kopie Samsung G900 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Kopie Samsung G900 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Kopie Samsung G900 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Kopie Samsung G900

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Kopie Samsung G900 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Kopie Samsung G900 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Kopie Samsung G900 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info