Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Kopie Samsung - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Kopie Samsung:

_Jiné Kopie Samsung

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,mám kopii s7 bohuzel s prasklou dotykovou plochou,potřeboval bych to vyměnit,myslíte že by to bylo možné?Popřípadě jaká by byla cena prosím?
Popis opravy: na kopie nemáme díly

_Jiné Kopie Samsung

Telefon spadl na zem, nešel zaponout ale ještě indikoval nabíjení. Při pokusu o zapnutí už přestal reagovat, pvpd vadné on/off tlačítko, které zlobilo ještě před spadnutím. PRO ZÁKAZNÍKA JSOU NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KONTAKTY
Popis opravy: vyčištění kontaktů tlačítka

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Kopie Samsung do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung

U mobilních telefonů _Jiné Kopie Samsung provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Kopie Samsung, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Kopie Samsung patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Kopie Samsung pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Kopie Samsung po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Kopie Samsung

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Kopie Samsung také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Kopie Samsung nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Kopie Samsung zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info