Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Jiayu S3 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Jiayu S3:

_Jiné Jiayu S3

Do telefonu nahrán neoficiální sw a nyní nelze volat ani jít na google play. Zákazník prosí o nahrání funkčního sw aby mohl telefon naplno používat . (u telefonu zřejmě smazané imei)
Popis opravy: smazané imei nezvládneme obnovit

_Jiné Jiayu S3

Druhá strana špatně slyší.
Popis opravy: výměna mikrofonu

_Jiné Jiayu S3

U telefonu jde velmi slabě sluchátko, zákazník donesl vlastní
Popis opravy: výměna sluchátka za dodané zákazníkem. Telefon je blokovaný gestem, má poškozený software (při příchozím hovoru místo obrazovky pro přijetí naskočí chybová hláška androidu), nebylo možné otestovat - bez záruky.

_Jiné Jiayu S3

Prosí o napájení tlačítek.
Popis opravy: připájení flexu tlačítek. vzhledem k neodbornému zásahu bez záruky.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Jiayu S3 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Jiayu S3 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Jiayu S3

U mobilních telefonů _Jiné Jiayu S3 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Jiayu S3, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Jiayu S3 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Jiayu S3 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Jiayu S3 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Jiayu S3

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Jiayu S3 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Jiayu S3 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Jiayu S3 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info