Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Jiayu JY- G4 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Jiayu JY- G4:

_Jiné Jiayu JY- G4

Nejde nabíjet
Popis opravy: Výměna nabíjecího konektoru

_Jiné Jiayu JY- G4

Špatně nebo vůbec nereagující dotyk, vůle v nabíjecím konektoru a po dvou měsících nepoužívání už nejde zapnout ani nereaguje na nabíječku.
Popis opravy: neseženeme díly

_Jiné Jiayu JY- G4

Nejde nabíjet
Popis opravy: Výměna konektoru, oprava kontaktu antény

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Jiayu JY- G4 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Jiayu JY- G4 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Jiayu JY- G4

U mobilních telefonů _Jiné Jiayu JY- G4 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Jiayu JY- G4, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Jiayu JY- G4 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Jiayu JY- G4 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Jiayu JY- G4 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Jiayu JY- G4

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Jiayu JY- G4 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Jiayu JY- G4 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Jiayu JY- G4 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info