Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Archos Sense 101X - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

diagnostika 200,- Kč
Výměna dotyku pouze práce 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Archos Sense 101X:

_Jiné Archos Sense 101X

• nenabíjí • tablet nejde zapnout, zasekne se na logu, poté naskočí okno "spouštění aplikací" pak se tablet vypne,
Popis opravy: Reklamace je uznána. Po telefonické domluivě se zákazníkem, bude provedeny výměna za jiný model tabletu s doplatkem 1000 Kč.

_Jiné Archos Sense 101X

rozbitý displej výměna LCD displeje 1800,- pokud to bude i dotyk tak 2800,-
Popis opravy: Diagnostika. Nutná výměna LCD, na žádost zákazníka ukončeno bez opravy.

_Jiné Archos Sense 101X

Prasklé dotykové sklo
Popis opravy: Výměna dotykové plochy.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Archos Sense 101X v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Archos Sense 101X do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Archos Sense 101X

U mobilních telefonů _Jiné Archos Sense 101X provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Archos Sense 101X, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Archos Sense 101X patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Archos Sense 101X pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Archos Sense 101X po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Archos Sense 101X

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Archos Sense 101X také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Archos Sense 101X nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Archos Sense 101X zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info