Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Android - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč
diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Android:

_Jiné Android

Model: STK - SYNC 5E Když se mt dobíjí, tak se údajně na chvíli zapne, ale po chvíli se zase zapne. Dále je možnost, že je mt zablokovaný kodem/google účtem. Přijato na diagnostiku. Mt minimálně rok ležel ladem.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce. Výměna konektoru pomohla, nyní se telefon dobíjí, ale nejde zapnout, zasekne se na logu. Resetování a přehrání SW nepomohlo.

_Jiné Android

špatný USB konektor
Popis opravy: závada se neprojevila - nabíjecí konektor i USB konektor normálně fungují

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Android v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Android do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Android

U mobilních telefonů _Jiné Android provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Android, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Android patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Android pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Android po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Android

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Android také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Android nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Android zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info