Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Odblokování, opravy a servis mobilů MOTOROLA

servis mobilních telefonů

Nabízíme vám servis mobilních telefonů MOTOROLA v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny.

Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů MOTOROLA do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

značka telefonu
typ telefonu
hledaný výraz
  

Pro tento typ mobilního telefonu nebyla nalezena žádná servisní zakázka.

Opravy mobilních telefonů MOTOROLA

U mobilních telefonů MOTOROLA provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů MOTOROLA, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu MOTOROLA patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů MOTOROLA pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Odblokování telefonu MOTOROLA

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil MOTOROLA také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů MOTOROLA nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů MOTOROLA zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info