Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Vodafone VFD 610 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč
výměna LCD 0,- Kč
Záloha dat z nefunkčního MT 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Vodafone VFD 610:

Vodafone VFD 610

Telefon má zlomený nabíjecí konektor.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

Vodafone VFD 610

NELZE ZAPNOUT, zákazník prosí minimálně o vytažení dat. Zákazník si to nechá na prodejně nahrát do své Flasky. Zaslat data na projednu Olympia. Data hlavně : záznam zvuku ( veškeré zvukové stopy) !!
Popis opravy: Oziveni baterie a vytahnuti dat z telefonu. Momentalne telefon funguje normalne. Data odeslany na Olympii.

Vodafone VFD 610

Telefon u nás na výměně nabíjecího konektoru. Konektor normálně funguje ale nefunguje reproduktor vyzváněné( hry, hudba...) ZÁKAZNÍK VYZVEDNE NA OLYMPII.
Popis opravy: Upravení kontaktů vyzvaněče.

Vodafone VFD 610

Model Vodafone 610 Mt nereaguje na žádnou nabíječku. Nedobíjí. Zákazník prosí o vyzvednutí na pobočce Olympia!!
Popis opravy: Výměna konektoru.

Vodafone VFD 610

telefon nenabíjí
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Vodafone VFD 610 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Vodafone VFD 610 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Vodafone VFD 610

U mobilních telefonů Vodafone VFD 610 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Vodafone VFD 610, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Vodafone VFD 610 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Vodafone VFD 610 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Vodafone VFD 610 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Vodafone VFD 610

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Vodafone VFD 610 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Vodafone VFD 610 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Vodafone VFD 610 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info