Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Vodafone 845 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Vodafone 845:

Vodafone 845

nejde nabijet
Popis opravy: výměna konektoru. telefon pouze nabíjí, není konektorem, závadu se nepodařilo odstranit

Vodafone 845

telefon po zapbutí zamrzne
Popis opravy: nový sw, vytažena pam. karta - doporučuji vložit až po zformátování!!

Vodafone 845

telefon nenabíjí
Popis opravy: výměna konektoru

Vodafone 845

Telefon nenabíjí.
Popis opravy: vymena nabijeciho knektoru (nemohl jsem testovat, v telefonu neni baterie), dnes (21.5.2013) odesláno poštou

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Vodafone 845 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Vodafone 845 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Vodafone 845

U mobilních telefonů Vodafone 845 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Vodafone 845, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Vodafone 845 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Vodafone 845 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Vodafone 845 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Vodafone 845

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Vodafone 845 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Vodafone 845 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Vodafone 845 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info