Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Samsung E1120 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

odblok 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Samsung E1120:

Samsung E1120

Blokovaný na T-mobile.
Popis opravy: odblok

Samsung E1120

nenabíjí
Popis opravy: nabíjí. pokud vám to nabíjet nebude, zkuste jitou baterii/nabíječku

Samsung E1120

provést reset kodu telefonu
Popis opravy: full reset

Samsung E1120

provést přehrátí fw.- nastaven bezp. kod
Popis opravy: reset kodu

Samsung E1120

u telefonu nefunguje vyzvaněč
Popis opravy: výměna buzzeru

Samsung E1120

blokovan bezpecnostnim heslem
Popis opravy: odblok

Samsung E1120

telefon je blokovany kodem pristroje
Popis opravy: odblok

Samsung E1120

telefon je blokován operátorem
Popis opravy: odblokovani

Samsung E1120

telefon je blokovan kodem pristroje
Popis opravy: kd je napsan na pytliku od opravy, teelfon je blokovan na sim kartu takze kod nelze zmenit (prosim udelej zakaznikovi na prodejne, dekuji)

Samsung E1120

telefon nejde zapnout , po vlozeni jine baterie telefon pouze vibruje a ale zapnout nejde
Popis opravy: Vráceno bez opravy z důvodu vniknutí látky neznámého původu, nebo vlhka. Oprava možná placenou výměnousystémové desky za cenu 1500 Kč.stav přístroje se neslučuje se záručními podmínkami a smluvními postupy výrobce Samsung. fotodokumentace přiložena, viz odkaz: http://opravy.britex.cz/Document.aspx?id=2042090&doc=1&type=A protokol 2042090 britex

Samsung E1120

U zcela nového telefonu nemohu podle návodu otevřít ktyt baterie. Vyvinul jsem dosti velkou sílu k posunutí víka, jak je uvedeno na obrázku v návodu. Není tam někde pojistka? V návodu není nakreslena.
Popis opravy: Naše servisní středisko k tomuto účelou bohužel neslouží. Navíc by se těžko popisovalo jak se kryt má otvírat. Navštivte nás nebo jinou prodejnu s telefony, nebo si důkladně přečtěte návod.

Samsung E1120

naše - kod přístroje
Popis opravy: reset kodu telefonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Samsung E1120 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Samsung E1120 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Samsung E1120

U mobilních telefonů Samsung E1120 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Samsung E1120, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Samsung E1120 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Samsung E1120 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Samsung E1120 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Samsung E1120

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Samsung E1120 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Samsung E1120 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Samsung E1120 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info