Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Realme Realme 8 5G - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

přehrání software 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Realme Realme 8 5G:

Realme Realme 8 5G

zákazník nezná heslo, je nutný tvrdý restart včetně odblokování na google účet, zákazník souhlasí s cenou 600 Kč
Popis opravy: přehrání software a odblokovani google uctu.

Realme Realme 8 5G

Zákazník odstupuje od kupní smlouvy do 14 dnů
Popis opravy: Vystaven ODD 25010360

Realme Realme 8 5G

Nahodile není slyšet hovor, buď volaný neslyší, nebo volající není slyšet, nebo obojí zaráz. Závada se projevuje náhodně.
Popis opravy: Telefon uveden do továrního nastavení. Přístroj prošel řadou testování a závada se neprojevila.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Realme Realme 8 5G v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Realme Realme 8 5G do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Realme Realme 8 5G

U mobilních telefonů Realme Realme 8 5G provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Realme Realme 8 5G, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Realme Realme 8 5G patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Realme Realme 8 5G pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Realme Realme 8 5G po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Realme Realme 8 5G

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Realme Realme 8 5G také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Realme Realme 8 5G nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Realme Realme 8 5G zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info