Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Realme Realme 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD modulu. 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Realme Realme 6:

Realme Realme 6

Na žádost zákazníka provést výměnu LCD, zkontrolovat rám, zda půjde nové LCD osadit. V případě vyšší ceny kontaktovat zákazníka
Popis opravy: Výměna LCD modulu.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Realme Realme 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Realme Realme 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Realme Realme 6

U mobilních telefonů Realme Realme 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Realme Realme 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Realme Realme 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Realme Realme 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Realme Realme 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Realme Realme 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Realme Realme 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Realme Realme 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Realme Realme 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info