Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

POCO X3 Pro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Čištění oxidace po vytopeni 1200,- Kč
Výměna sklíčka kamery jen prace 300,- Kč
Oprava flex kabelu bočních tlačítek. 500,- Kč
Diagnostika 200,- Kč
Čištění oxidace v malém rozsahu. 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu POCO X3 Pro :

POCO X3 Pro

Mobil byl na opravě. Zákazník si již nepamatuje přesně s čím. Po opravě také přestal do pár dní fungovat.
Popis opravy: Výměna flex kabelu s bočními tlačítky, oživení baterie, čištění oxidace v malém rozsahu na dobíjecí desce.

POCO X3 Pro

Na žádost zákazníka výměna skla fotoaparátu
Popis opravy: Výměna sklíčka kamery. Ve fotoaparátu je prach, nejde víc vyčistit.

POCO X3 Pro

Telefon po kontaktu s kapalinou. Zapne se pouze na logo, zamlžená čočka zadní kamery. V případě vyšší ceny informovat zákazníka.
Popis opravy: Čištění oxidace po vytopeni.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů POCO X3 Pro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů POCO X3 Pro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů POCO X3 Pro

U mobilních telefonů POCO X3 Pro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů POCO X3 Pro , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu POCO X3 Pro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů POCO X3 Pro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu POCO X3 Pro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu POCO X3 Pro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil POCO X3 Pro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů POCO X3 Pro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů POCO X3 Pro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info