Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

POCO X3 NFC - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Záloha dat 500,- Kč
Výmena lcd modulu 800,- Kč
odblok hela/frp/xiaomi uctu 700,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu POCO X3 NFC:

POCO X3 NFC

Telefon je blokovaný na heslo a gmail. (Informován o ztrátě dat.)
Popis opravy: odblok hesla a google uctu.

POCO X3 NFC

Telefon má popraskaný displej. Přes displej jsou pruhy. (DISPLEJ JE OD NÁS A JE UHRAZENÝ.)
Popis opravy: Výmena LCD. (zakaznikem dodany)

POCO X3 NFC

Požadována výměna lcd.
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD.

POCO X3 NFC

Model X3. Požadováno nabití baterie (nefunkční nabíjení - konektor) a vytažení dat (kompletní galerie) na dodaný flash disk.
Popis opravy: Oziveni baterie, ktera byla podvybita. Po oziveni telefon nabiji zcela normalne a vsechny funkce jsou v poradku. Zakaznik ma mozna jenom poskozenou nabijecku. Data z galerie zalohovane na prilozene USB.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů POCO X3 NFC v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů POCO X3 NFC do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů POCO X3 NFC

U mobilních telefonů POCO X3 NFC provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů POCO X3 NFC, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu POCO X3 NFC patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů POCO X3 NFC pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu POCO X3 NFC po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu POCO X3 NFC

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil POCO X3 NFC také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů POCO X3 NFC nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů POCO X3 NFC zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info