Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

POCO M3 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD. 800,- Kč
Záloha kontaktů z nefunkčního MT 500,- Kč
diagnostika 200,- Kč
Záloha dat 300,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu POCO M3:

POCO M3

Nelze zjistit IMEI. Na žádost zákazníka provést výměnu LCD.
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD. Nelze kompletně otestovat z důvodu nedodání hesla.

POCO M3

Telefon má popraskaný displej.
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD.

POCO M3

Při jízdě v autě se zasekla navigace v důsledku toho zákazník mobil restartoval a po restartování již nenaběhl a nešel nijak zprovoznit.
Popis opravy: VSP DATA XIA0167671 Závada popisovaná zákazníkem byla během testování v servisním středisku nalezena. Provedena výměna za novější model POCO M4 Pro 5G 6GB+128GB Yellow po schválení ze strany zákazníka. Nové IMEI: 864926052028769

POCO M3

Telefon se nezapíná, i po nabití nejde stále zapnout, na prodejně zkoušen restart telefonu, ale stále nefungoval.
Popis opravy:

POCO M3

heslo je gesto: 74123. MT se samovolně vypl a nejde znovu zapnout, na nabíječku nereaguje.
Popis opravy: Závada popisovaná zákazníkem byla nalezena během testování. Zjištění původu závady bude zkoumáno výrobcem při pozdější analýze. Zákazník splňuje podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy. Zařízení včetně příslušenství bylo ponecháno v servisním středisku. Zákazníkovi je vrácena kupní částka 3990 Kč. VSP DATA XIA0165191

POCO M3

Prasklý LCD display
Popis opravy: Dobrý den, zřejmě je prasklina v místě, kde je proximity senzor, který slouží ke zhasínání LCD při hovoru, může jít však i o vadu samotného senzoru, který se pádem poškodil, ale nestává se to často. Výměna dotykové plochy s LCD vyjde na 2300kč.

POCO M3

MT nejde nabít
Popis opravy: Na zařízení byla vyměněná základní deska. Zařízení prošlo diagnostickým testem výrobce. Zařízení bylo uvedeno do továrního nastavení. Nové IMEI: 861800050981266

POCO M3

U mt probíhala aktualizace. Telefon se zasekl, následně byl vypnut a nyní už nejde zapnout.
Popis opravy: Reklamace byla uznána, vystaven ODD 2502200385

POCO M3

MT nejde nabít, na prodejně bez odběru, velká vůle v konektoru. Zákazník žádá opravu, v případě jiných závad, jak vada konektoru, kontaktovat zákazníka.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady základní desky. Výměna baterie a dobíjecí desky nepomohla, bez reakce.

POCO M3

15.2. 2022 odvezeno DPD Zákaznice mobil restartovala, mobil již nenaběhl od té doby nejde zapnout. Testováno na prodejně - nelze zapnout, na nabíječku nereaguje.
Popis opravy: Reklamace je uznána. Vzhledem k nedodání náhradních dílů a ukončení prodeje tohoto modelu bude zákazníkovi provedeno vrácení kupní částky 4490 Kč a nabídnuta možnost koupě novějšího modelu MT. Prosíme o dodání zbylého příslušenství (nabíječka, kabel, příadně krabička od telefonu).

POCO M3

MT nejde zapnout, po připojení na nabíječku po chvíli naskočí ikona baterie, která zhasne. odběr na prodejně 0.35A. zákazník žádá diagnostiku zda je možné MT opravit. následně kontaktovat ohledně ceny opravy.
Popis opravy: Telefon ma poskozenou zakladovou desku vlivem padu. Podarilo se ho spustit, ale nesmi se restartovat ani vypnout. Zakaznice souhlasi, ze ji ho nabijeme a odevzdame zaply aby si mohla vytahnout data.

POCO M3

telefon se vybil a poté už nešel zapnout, na nabíječku nereaguje.
Popis opravy: Na zařízení byla vyměněna základní deska. Zařízení bylo uvdeno do továrního nastavení. Zařízení prošlo diagnostickým testem výrobce. Prosím udržujte Vaše zařízení stále aktualizované. Aktualzace zabezpečí a vylepší funkce Vašeho zařízení. Pokud dojde u vašeho zařízení k zpomalení systému, pokuste se pomocí aplikace Cleaner/čistič vyčistit paměť zařízení. Daná aplikace je předinstalována ve Vašem zařízení. Nové sériové číslo zařízení je 32880/W1ZR01806. IMEI po opravě:861800050944108, IMEI2 po opravě:861800050944116.

POCO M3

Dopsat IMEI. Mt byl restartován a od té chvíle nejde zapnout a nejreaguje a ni na nabíjení. Dále se domluvit se zákazníkem.
Popis opravy: diagnostika - telefon zevnitr cisty bez poskozeni nebo oxidace. Po pripojeni na PC diagnostikovana trvala zavada zakladove desky. Neopravitelne. Z takove desky nedokazeme ani vytahnout data.

POCO M3

Telefon po pádu na zem, prasklý LCD modul. Pokud bude možné, zákazník preferuje originální díl. Pokud bude možné opravit do čtvrtka 11.11.2021
Popis opravy: Záloha kontaktů z nefunkčního MT.

POCO M3

Prasklý LCD panel po pádu na zem.
Popis opravy: Výměna LCD. Zakaznik telefonicky informovan ze je nefunkcni proximity senzor a bylo nutne prehrat software.

POCO M3

Zablokován saomi účet společně s google účtem
Popis opravy: Dobrý den, odblokování Xiaomi účtu a Google účtu vyjde na 1000kč.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů POCO M3 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů POCO M3 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů POCO M3

U mobilních telefonů POCO M3 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů POCO M3, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu POCO M3 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů POCO M3 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu POCO M3 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu POCO M3

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil POCO M3 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů POCO M3 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů POCO M3 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info