Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

POCO F2 Pro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výmena LCD. 800,- Kč
Čištění oxidace v malém rozsahu. RIZIKO LCD 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu POCO F2 Pro:

POCO F2 Pro

Telefon u nás na servise a poté na reklamaci a opět občasně nenabijí. Zkoušeno na prodejně a nabíjelo.
Popis opravy: Uvedená závada se neprojevila, kontrola vnitřního stavu telefonu, 3x vybití a následné nabití baterie, bez problému, odběr 1.4A. V případě opakující se vady doporučuji kontrolu adaptéru a kabelu.

POCO F2 Pro

Mt nenabíjí opět nenabíjí. Zákazník primárně nereklamuje, ale požaduje zprovoznění mt nepozději do pondělí.
Popis opravy: Odpojeny konektor od hlavniho flex kabelu. Zapojeni a zajisteni konektoru v ramci reklamace.

POCO F2 Pro

Mt nenabíjí. přijato na diagnostiku, dále se domluvit se zákazníkem
Popis opravy: Čištění oxidace v malém rozsahu.

POCO F2 Pro

Na telefon někdo šlápnul, přestalo fungovat LCD. Telefon jeví známky používání, prasklé LCD. Pokud by byla cena opravy vyšší jak 5000, volat zákazníkovi a domluvit se na dalším postupu.
Popis opravy: Výmena LCD. (original AMOLED)

POCO F2 Pro

Prasklý LCD panel po pádu na zem.
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD.

POCO F2 Pro

Na žádost zákazníka provést výměnu LCD, v případě, že bude někde skladem i zadní kryt, tak i ten. Barva rámu LCD je jedno, zadní kryt když tak sehnat k barvě rámu, když nebude, tak jakýkoliv. V případě vyšší ceny, kontaktovat zákazníka.
Popis opravy: 3.2. kalibrace senzoru otisku prstu Výmena LCD. Zadni kryt je jediny dostupny ze vsech dodavatelu. Jedna se o OEM variantu, ktera uplne nedoleha na ram telefonu. Jako kompenzaci a ochranu telefonu prikladame ZDARMA silikonove pouzdro.

POCO F2 Pro

F2 Pro. Mt po pádu, požadována výměn LCD. Nutné objednat díl.
Popis opravy: Telefon vracime, dily jsou uplne nedostupne.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů POCO F2 Pro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů POCO F2 Pro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů POCO F2 Pro

U mobilních telefonů POCO F2 Pro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů POCO F2 Pro, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu POCO F2 Pro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů POCO F2 Pro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu POCO F2 Pro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu POCO F2 Pro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil POCO F2 Pro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů POCO F2 Pro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů POCO F2 Pro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info