Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

myPhone Halo Easy - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu myPhone Halo Easy:

myPhone Halo Easy

MT nezapíná
Popis opravy: Reklamace neuznána Telefon byl téměř úplně vybitý, proto se po zapnutí ihned vypnul, stačilo připojit nabíječku a nechat MT dobít.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů myPhone Halo Easy v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů myPhone Halo Easy do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů myPhone Halo Easy

U mobilních telefonů myPhone Halo Easy provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů myPhone Halo Easy, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu myPhone Halo Easy patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů myPhone Halo Easy pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu myPhone Halo Easy po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu myPhone Halo Easy

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil myPhone Halo Easy také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů myPhone Halo Easy nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů myPhone Halo Easy zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info