Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Z6 ROKR - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola Z6 ROKR

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Z6 ROKR:

Motorola Z6 ROKR

ma přání zákazníka přehrát FW, závada viz protokol. Zkusit sehnet kryt, nebo klávesnici, je poškozené středové tlačítko
Popis opravy: Přehrání firmware a oprava klávesnice (nová nejde sehnat).

Motorola Z6 ROKR

Nefunguje přehrávač hudby,při focení se nechce uložit foto na kartu,ukazuje že se to nezdařilo,ale ukládat na pamět telefonu to jde
Popis opravy: vada softueru , cena opravy předběžne stanovena na 400kč

Motorola Z6 ROKR

Nejde vypnout, vysazuje klávesa \\\\\\\"nahoru\\\\\\\"
Popis opravy: nenabíjí ko deska

Motorola Z6 ROKR

odblokování
Popis opravy: nejde , prodat odblokovaci karticku

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Z6 ROKR v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Z6 ROKR do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Z6 ROKR

U mobilních telefonů Motorola Z6 ROKR provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Z6 ROKR, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Z6 ROKR patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Z6 ROKR pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Z6 ROKR po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Z6 ROKR

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Z6 ROKR také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Z6 ROKR nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Z6 ROKR zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info