Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola XT615 Motoluxe - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna sim slotu 800,- Kč
Výměna zapínacího tlačítka. 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola XT615 Motoluxe:

Motorola XT615 Motoluxe

došlo k zamáčknutí stratovacího tlačítka, je stále stisknuté, nedá se používat. Vyčisti v oblasti mikrofonu, případně vyměnit s doplatkem 200 kč, Druhá strtana slyší zákazníka slabě
Popis opravy: Výměna zapínacího tlačítka.

Motorola XT615 Motoluxe

Po vložení sim karty tuto neidentifikuje. Pohledově se domnívám, že jsou utrženy 2 piny čtečky sim karty. Předpokládám výměnu držáku simkarty se čtečkou.
Popis opravy: výměna sim slotu a sluchatka

Motorola XT615 Motoluxe

Dobrý den prosím o prodejní cenu za zadní sklíčko fotoaparátu . Děkuji Matzner
Popis opravy: neseženeme

Motorola XT615 Motoluxe

Telefon na přetažeí dat do kp500
Popis opravy: pretazenidat do druheho telefonu

Motorola XT615 Motoluxe

Nefunguje dotyk
Popis opravy: vymena dotyku

Motorola XT615 Motoluxe

Telefon se zasekává.Fotoaparat poškozen.Diagnostika
Popis opravy: diagnostika - prasklý lcd, zbořený sw, nefunkční fotoaparát, poškozený kryt. díly neseženeme, nelze opravit.

Motorola XT615 Motoluxe

prasknuty dotyk
Popis opravy: vymena touch screen

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola XT615 Motoluxe v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola XT615 Motoluxe do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola XT615 Motoluxe

U mobilních telefonů Motorola XT615 Motoluxe provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola XT615 Motoluxe, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola XT615 Motoluxe patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola XT615 Motoluxe pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola XT615 Motoluxe po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola XT615 Motoluxe

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola XT615 Motoluxe také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola XT615 Motoluxe nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola XT615 Motoluxe zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info