Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola XT1663 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
oziveni baterie 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola XT1663:

Motorola XT1663

Po pádu na zem nejde zapnout. Po pádu nejdou tlačítka hlasitosti.
Popis opravy: oziveni baterie, cisteni, oprava volume tlacidla

Motorola XT1663

nefunkcni sluchatko
Popis opravy: závada se neprojevila

Motorola XT1663

Telefonu nefunguje mikrofon. Dříve zkoušeno obnovení tov. nast. a pomohlo. Ted bez výsledku.
Popis opravy: wf mikrofon

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola XT1663 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola XT1663 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola XT1663

U mobilních telefonů Motorola XT1663 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola XT1663, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola XT1663 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola XT1663 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola XT1663 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola XT1663

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola XT1663 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola XT1663 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola XT1663 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info