Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola xt1642 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna baterie 600,- Kč
odblok FRP 500,- Kč
Diagnosika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola xt1642:

Motorola xt1642

G4 Plus Při hovoru není slyšet druhá strana, pokud dojde zpráva třeba z messengeru, tak mt pipne, ale pokud dojde třeba sms, mt necinkne. Mt byl někde jinde opravovavý, ale je možné že se něco pokazilo. Zjistit problém a domluvit se dále se zákazníkem.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce. Výměna reproduktoru nepomohla, telefon nečte SIM karty, čtečka SIM poškozená není.

Motorola xt1642

Odblok google účtu
Popis opravy: odblok FRP

Motorola xt1642

výměna baterie, BATERIE JIŽ PLACENA
Popis opravy: Výměna baterie. Zničený zadní kryt u kamery, náhradní díl objednán a bude zdarma vyměněn. Dorazí cca za 2-3 týdny a bude na počkání vyměněn.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola xt1642 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola xt1642 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola xt1642

U mobilních telefonů Motorola xt1642 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola xt1642, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola xt1642 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola xt1642 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola xt1642 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola xt1642

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola xt1642 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola xt1642 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola xt1642 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info