Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola W230 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola W230:

Motorola W230

Dobrý den, můj stařičký telefon mi při nabíjení upadl..nyní mi nedrží nabíjecí konektor v telefonu - teda drží jen lehce a telefon se nedobíjí. Do pádu vše dobře fungovalo, baterii jsem měla OK.
Popis opravy: výměna konektoru 400kč

Motorola W230

blokovany operatorem
Popis opravy: závada se neprojevila (test o2, tmobile i vodafone)

Motorola W230

Nelze zanout, baterie oživována, oprava + záloha kontaktů na CD
Popis opravy: telefon oživen k vyzálohování (propájení zákl desky, odpájení vadného BGA)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola W230 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola W230 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola W230

U mobilních telefonů Motorola W230 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola W230, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola W230 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola W230 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola W230 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola W230

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola W230 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola W230 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola W230 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info