Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola W220 - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola W220

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD displeje 0,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola W220:

Motorola W220

nef. poslech. reproduktor
Popis opravy: vymena flex kabelu

Motorola W220

Telefon nenabíjí
Popis opravy: vyčištění konektoru, test s naší nabíječkou OK (naše nabíječka přiložena)

Motorola W220

Málo hlasité při příchozím hovoru není skoro slyšet.
Popis opravy: Oprava buzzeru.

Motorola W220

Telefon má prasklý LCD display
Popis opravy: rozebráno na díly

Motorola W220

Telefon nezvoní
Popis opravy: výměna vyzvaněče,pzn doporučuji Mt udržovat mimo zdroje kov. částí které se vážou na reproduktory telefonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola W220 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola W220 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola W220

U mobilních telefonů Motorola W220 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola W220, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola W220 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola W220 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola W220 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola W220

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola W220 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola W220 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola W220 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info