Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola VE66 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola VE66:

Motorola VE66

Při zasunutém flipu nefunguje červená klávesa, telefon pořád svítí. Vše funguje dobře pouze při vysunutém flipu, navíc mechanismus vysouvání se zdá jakoby uvolněný.
Popis opravy: Výmšna mechanizmu otevirani 800,- Kč.

Motorola VE66

opět špatně zobrazuje displej, při vysunutí se objeví čáry
Popis opravy: vrátit peníze za opravu, i s jinym flex kabelem se po pár vysunutí závada projevuje.

Motorola VE66

po vysunutí a zasunutí nefunguje
Popis opravy: výměna flex kabelu, test OK

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola VE66 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola VE66 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola VE66

U mobilních telefonů Motorola VE66 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola VE66, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola VE66 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola VE66 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola VE66 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola VE66

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola VE66 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola VE66 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola VE66 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info