Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Q9 - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola Q9

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Q9:

Motorola Q9

Telefon se při zapnutí dostane jen na Windows logo a poté se zasekne a nejde dál.
Popis opravy: přehrán SW

Motorola Q9

po update FW, telefon se po zapnutí sekne
Popis opravy: přehrány FW , windows

Motorola Q9

Neuznaná reklamace z důvodu nahrání jiného FW,nyní telefon nepříjmá českou síť,nahrát win 6.1 v cz
Popis opravy: nepodařilo se nám naflashovat.

Motorola Q9

odblokování
Popis opravy: neumime

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Q9 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Q9 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Q9

U mobilních telefonů Motorola Q9 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Q9, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Q9 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Q9 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Q9 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Q9

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Q9 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Q9 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Q9 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info