Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Nexus 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna baterie 899,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Nexus 6:

Motorola Nexus 6

Telefon nenabíjí, poškozený konektor
Popis opravy: Nelze vyměnit samostatný konektor,nutná výměna celé nabíjecí desky.Neseženeme díl.

Motorola Nexus 6

Zákazník požaduje výměnu baterie
Popis opravy: výměna baterie

Motorola Nexus 6

nefunkční displej, prasklé dotykové sklo
Popis opravy: není dostupný díl

Motorola Nexus 6

výměna baterie
Popis opravy: výměna baterie

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Nexus 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Nexus 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Nexus 6

U mobilních telefonů Motorola Nexus 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Nexus 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Nexus 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Nexus 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Nexus 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Nexus 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Nexus 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Nexus 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Nexus 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info