Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola MPX200 - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola MPX200

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola MPX200:

Motorola MPX200

Nahrát češtinu do telefonu,skusit prohodit původní desku(problém asi v baterii)
Popis opravy: softem CZ

Motorola MPX200

telefon se stále vypíná, i s novou baterií, třeba jen po 1 hovoru, pokui se opravit, jinak vyskladnit a rozebrat na díly
Popis opravy: výmena deska

Motorola MPX200

Telefon při vjetí do telefonního seznamu a vytočení kontaktu zeleným tlačítkem vypne,telefon má novou baterii
Popis opravy: nyni jeste uznavame jako reklamaci, mozna je chyba v zaloze zakaznika, kdyby jeste nekdy delalo pak je to zalohou dat a dalsi prehrani jiz bude zpoplatneno

Motorola MPX200

volajíci z tohoto telefonu nikoho neslysi a volany taky neslysi. Ale kdyz nekdo vola na tento telefon, tak není nic slyset ale ten kdo volá tak slysi.
Popis opravy: vymena flexu (poradne otestovat, pokud by delalo stale bude jeste potreba prehrat firmware s doplatkem 200,-)

Motorola MPX200

telefon se vypíná při uskutečnění hovoru, problém i s novou baterií. nelze nastavit datum a čas
Popis opravy: firmware

Motorola MPX200

Nahrát češtinu do telefonu
Popis opravy: firmware

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola MPX200 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola MPX200 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola MPX200

U mobilních telefonů Motorola MPX200 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola MPX200, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola MPX200 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola MPX200 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola MPX200 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola MPX200

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola MPX200 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola MPX200 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola MPX200 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info