Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola Moto G(2ndGen) - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna mikrospínače 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola Moto G(2ndGen):

Motorola Moto G(2ndGen)

nefunkcní zap. tlacitko info o cene zavolat
Popis opravy: výměna mikrospínače

Motorola Moto G(2ndGen)

Zák. si přinesl vlastní sklo a přeje si ho vyměnit
Popis opravy: samotné sklo nelze

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola Moto G(2ndGen) v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola Moto G(2ndGen) do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola Moto G(2ndGen)

U mobilních telefonů Motorola Moto G(2ndGen) provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola Moto G(2ndGen), jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola Moto G(2ndGen) patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola Moto G(2ndGen) pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola Moto G(2ndGen) po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola Moto G(2ndGen)

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola Moto G(2ndGen) také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola Moto G(2ndGen) nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola Moto G(2ndGen) zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info