Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola MB860 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola MB860:

Motorola MB860

Zákazník chce přehrát telefon do češtiny ( informován o ztrátě dat)
Popis opravy: pro tento telefon čeština není

Motorola MB860

po výměně dotyku není signál GPS
Popis opravy: Vydáno na přání zákazníka

Motorola MB860

Po zakaznikove vymene dotyku se dotyk odchlípnul a není pevně přichycen.Vyzkoušet jestli stačí zafixovat dotyk.Zkouška na prodejně a dotyk nefunguje v horní části.
Popis opravy: výměna dotyku, starý dotyk místy nereaguje

Motorola MB860

po routovani sa zablokoval telefon pise tam ze tam nieje operacny system, predtym tam bol android 2.3.6 verze 4.5.141
Popis opravy: nelez ozivit

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola MB860 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola MB860 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola MB860

U mobilních telefonů Motorola MB860 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola MB860, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola MB860 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola MB860 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola MB860 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola MB860

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola MB860 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola MB860 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola MB860 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info