Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola L9 SLVR - odblokování, opravy a servis mobilů

Motorola L9 SLVR

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola L9 SLVR:

Motorola L9 SLVR

nepřirozený jas displeje,od té doby baterka vydrží max. 24 hodin (vyskoušeny další tři baterie, se stejnou výdrží) 1-3 vteřinová prodleva při zmáčknutí jakéhokoli tlačítka
Popis opravy: Na tenhle tel. neseženeme díly.

Motorola L9 SLVR

prasklý LCD + přední kryt (i použitý)
Popis opravy: Zákazník si opravu nepřeje.

Motorola L9 SLVR

vyčištění + rozchodit boční tlačítka
Popis opravy: vyčištění

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola L9 SLVR v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola L9 SLVR do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola L9 SLVR

U mobilních telefonů Motorola L9 SLVR provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola L9 SLVR, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola L9 SLVR patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola L9 SLVR pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola L9 SLVR po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola L9 SLVR

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola L9 SLVR také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola L9 SLVR nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola L9 SLVR zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info