Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola K3 KRZR - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola K3 KRZR:

Motorola K3 KRZR

Telefon vytopnen, Příjmuto na diagnostiku, informovat o ceně opravy zákazníka, jestli by souhlasil.
Popis opravy: dianostika - telefon je vytopený, můžeme zkusit opravit za 600Kč. (zákazníkovi jsem se nedovolal)

Motorola K3 KRZR

Telefon je použitý z Velké Británie a je 6 měsíců starý a je odblokovaný. Telefon první den použití v CZ se během telefonátu kompletně vypnul, i když byl nabitý. Může být problém v baterce?
Popis opravy: oprava software

Motorola K3 KRZR

Při sklopení (véčka) displej jen pohasne,ale nevypne úplně, po otevření je displej pohaslý,bez ikon. Na volání je nutno vypn. a znovu zapn. telefon,pak funguje, samozřejmě jen do dalšího sklopení.Tím jak po sklopení se tel. nevypne,dochází k jeho rychlému vybití.
Popis opravy: vymena flex kabelu

Motorola K3 KRZR

po update FW, zmizely některé ikony, nelze se dostat do menu telefonu
Popis opravy: nový sw

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola K3 KRZR v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola K3 KRZR do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola K3 KRZR

U mobilních telefonů Motorola K3 KRZR provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola K3 KRZR, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola K3 KRZR patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola K3 KRZR pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola K3 KRZR po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola K3 KRZR

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola K3 KRZR také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola K3 KRZR nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola K3 KRZR zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info