Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

Motorola G6 Play XT1922-3 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna nabíjecího konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu Motorola G6 Play XT1922-3:

Motorola G6 Play XT1922-3

Rozbitý displej, rozsah praskliny po pádu na zem na cca 60% plochy
Popis opravy: Dobrý den, díl na tento telefon nemáme momentálně skladem, musel by se objednat od dodavatele, takže musíte počítat s delší dobou opravy (nejpozději 30 dní), co se týče ceny, tak to vyjde na 1500kč.

Motorola G6 Play XT1922-3

Model Moto G6, imei nezjištěno - dopsat Poškozený nab. konektor. Mt nejde dobít
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

Motorola G6 Play XT1922-3

Model g6 play Telefon po pádu na mikrofon - zákazníka při hovoru není slyšet.
Popis opravy: Výměna UI desky s mikrofonem.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů Motorola G6 Play XT1922-3 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů Motorola G6 Play XT1922-3 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů Motorola G6 Play XT1922-3

U mobilních telefonů Motorola G6 Play XT1922-3 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů Motorola G6 Play XT1922-3, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu Motorola G6 Play XT1922-3 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů Motorola G6 Play XT1922-3 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu Motorola G6 Play XT1922-3 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu Motorola G6 Play XT1922-3

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil Motorola G6 Play XT1922-3 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů Motorola G6 Play XT1922-3 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů Motorola G6 Play XT1922-3 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info